niedziela, 19 stycznia 2014

Mord'A'Stigmata i Suffering
Garstka najświeższych niusów prosto od Propagandy Chaosu, z którą współpracuję. Trzecią płytę Mord'A'Stigmata recenzowałem już na łamach niniejszego bloga, a tu okazuje się, że ów fenomenalny opus ma niebawem wyjść na winylu.

Trzeci krążek Mord'A'Stigmata ukaże się w wersji winylowej na początku 2014 roku. 'Ansia' zostanie wydana w wersji analogowej dzięki Dullest Records. Krążek będzie dostępny na ciężkim, 180 gramowym winylu w formacie gatefold. Wydawnictwo będzie limitowane do dwustu sztuk. Płyta ukazała się w formacie kompaktowym w październiku 2013 roku dzięki Pagan Records. O konkretnej dacie wydania analogowego krążka poinformujemy wkrótce. Polecam trzymać rękę na pulsie, bo "Ansia" to jedna z moich ulubionych płyt post-black metalowych 2013 roku.

http://mordastigmata.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/pages/MordAStigmata/233330993440321
http://www.pagan-records.com/
https://www.facebook.com/DullestRecords
https://www.facebook.com/propaganda.chaosu


Poza tym fani bluźnierczego black metalu powinni zwrócić uwagę na ten młody zespół. Debiutancka EPka black metalowego Suffering z Polski ukaże się 7 lutego 2014 roku. Materiał będzie zatytułowany "Chaosatanas", złoży się z sześciu kawałków trwających łącznie dwadzieścia dziewięć minut. Materiał zarejestrowano w No Fear Records na przełomie lipca i sierpnia tego roku. Wydawcą będzie Mort Productions. Skład kapeli przedstawia się następująco (aż dziw bierze, że chłopaków nie ma jeszcze na Metal Archives):

Armagedon - wokale
Astaroth - gitara i bas
Exernus - perkusja

Sample - https://soundcloud.com/mort-productions/suffering-suicide-for-satan

https://www.facebook.com/mort.productionspl
https://www.facebook.com/sufferingbm
https://www.youtube.com/watch?v=rYDjhzDt9M0#t=54

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz