czwartek, 9 lipca 2020

Tik Tok i poćwiartowane ciała w walizce na plaży w Seattle

Dzisiaj świeża sprawa kryminalna ze Seattle, USA i historyjka jak z horroru. Pojawiło się nagranie z chińskiej aplikacji Tik Tok, w którym grupa nastolatków w dniu 19 czerwca 2020 roku znajduje ciemną walizkę na kamienistej plaży w Seattle. Nastolatki używały aplikacji geocoachingowej Randonautica, która przesłała im koordynaty tego miejsca. W każdym razie dwie nastolatki odkrywają na plaży Duwamish Head, West Seattle walizkę - jedna z dziewcząt otwiera ją kijkiem i widać w niej worki z jakąś zwartością i zaczyna potwornie śmierdzieć. Nastolatki dzwonią na policję (pod numer 911).

Policjanci w walizce odnajdują zapakowane w ciemne worki poćwiartowane części zwłok 27-tniego Austina Wennera i 35-letniej Jessiki Lewis, matki czwórki dzieci. Oboje byli parą od ośmiu lat. Zginęli zabici strzałami z broni palnej (co wykazała autopsja), po czym sprawca bądź sprawcy pozbyli się zwłok ćwiartując je, pakując w worki i wrzucając walizki do rzeki (drugą ciemną walizkę policjanci odkryli dryfującą w wodzie w pobliżu tej pierwszej wyrzuconej już na brzeg).

Nagranie jest trochę creepy. Sam czasem włóczę się choćby po wielu miejscach opuszczonych i nigdy nie mam pewności czy nie natknę się tam np. na 'niespodziankę' w postaci czyichś zwłok.

Możecie je obejrzeć w poniższym linku.

Póki co sprawca bądź sprawcy nie zostali wykryci, nieznana jest także jego/ich motywacja działania. Śledztwo w toku.

Link: https://heavy.com/news/2020/06/watch-tiktok-video-seattle-dead-body-suitcase-randonauting/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz